Selecteer een competitie
  • Selecteer een competitie clubs_comp/competities/meer-comps
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b
Selecteer hier de gewenste competitie

Reservecompetitie Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
20-02 18:30
ADO Den Haag 2-Excelsior 2
-
20-02 18:30
Heracles Almelo...-SC Cambuur 2
-
20-02 15:00
Roda JC 2-Feyenoord 2
-
13-02 18:30
Roda JC 2-Excelsior 2
0-3
13-02 18:30
sc Heerenveen 2-Feyenoord 2
1-2
13-02 18:30
SC Cambuur 2-NAC Breda 2
0-4
06-02 18:30
Roda JC 2-ADO Den Haag 2
3-0
30-01 18:30
NAC Breda 2-Heracles Almelo...
2-3
30-01 18:30
Excelsior 2-sc Heerenveen 2
2-1
30-01 15:00
Feyenoord 2-SC Cambuur 2
2-0
20-02 15:00
Roda JC 2-Feyenoord 2
20-02 18:30
ADO Den Haag 2-Excelsior 2
20-02 18:30
Heracles Almelo...-SC Cambuur 2
21-02 18:30
NAC Breda 2-sc Heerenveen 2
27-02 14:00
Heracles Almelo...-ADO Den Haag 2
06-03 14:00
Feyenoord 2-Heracles Almelo...
06-03 18:30
ADO Den Haag 2-SC Cambuur 2
06-03 18:30
Roda JC 2-sc Heerenveen 2
06-03 18:30
Excelsior 2-NAC Breda 2
13-03 18:30
sc Heerenveen 2-ADO Den Haag 2
P
G
1.Feyenoord 2
17
9
2.sc Heerenvee...
16
9
3.NAC Breda 2
14
9
4.Excelsior 2
14
9
5.Heracles Alm...
12
8
6.Roda JC 2
8
8
7.SC Cambuur 2
8
9
8.ADO Den Haag...
7
7

Reservecompetitie Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
20-02 18:30
RKC Waalwijk 2-Fortuna Sittard...
-
20-02 18:30
FC Dordrecht 2-Willem II 2
-
20-02 18:30
PEC Zwolle 2-N.E.C. 2
-
20-02 18:30
Go Ahead Eagles...-Helmond Sport 2
-
13-02 18:30
Willem II 2-Go Ahead Eagles...
2-0
13-02 18:30
Fortuna Sittard...-FC Dordrecht 2
3-2
11-02 12:30
PEC Zwolle 2-Helmond Sport 2
2-0
30-01 18:30
RKC Waalwijk 2-PEC Zwolle 2
1-1
30-01 18:30
FC Dordrecht 2-N.E.C. 2
1-3
30-01 18:30
Go Ahead Eagles...-Fortuna Sittard...
2-1
20-02 18:30
RKC Waalwijk 2-Fortuna Sittard...
20-02 18:30
FC Dordrecht 2-Willem II 2
20-02 18:30
PEC Zwolle 2-N.E.C. 2
20-02 18:30
Go Ahead Eagles...-Helmond Sport 2
06-03 18:30
Willem II 2-Fortuna Sittard...
06-03 18:30
FC Dordrecht 2-PEC Zwolle 2
06-03 18:30
Go Ahead Eagles...-RKC Waalwijk 2
06-03 18:30
Helmond Sport 2-N.E.C. 2
13-03 18:30
N.E.C. 2-Go Ahead Eagles...
13-03 18:30
PEC Zwolle 2-Willem II 2
P
G
1.N.E.C. 2
22
8
2.Willem II 2
15
9
3.Fortuna Sitt...
15
9
4.PEC Zwolle 2
13
9
5.Helmond Spor...
12
9
6.Go Ahead Eag...
10
9
7.RKC Waalwijk...
9
8
8.FC Dordrecht...
4
9