Mijn teams

Zaterdag / zondag 2e divisie

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 14:30
De Treffers-Lienden
4-0
22-04 18:00
Katwijk-UNA
2-3
22-04 18:00
TEC-Spakenburg
2-2
22-04 18:00
Jong Sparta Rot...-VVSB
3-3
22-04 15:30
HHC Hardenberg-Kon. HFC
1-1
22-04 15:00
Kozakken Boys-AFC
4-0
22-04 14:30
Barendrecht-Jong Vitesse
3-1
22-04 14:30
Excelsior M-Jong FC Twente
1-1
22-04 14:30
Jong AZ-GVVV
3-1
17-04 16:00
Kon. HFC-Barendrecht
4-1
29-04 14:30
Jong FC Twente-De Treffers
29-04 15:00
Spakenburg-Kozakken Boys
29-04 15:00
Kon. HFC-Excelsior M
29-04 15:30
AFC-HHC Hardenberg
29-04 15:30
Lienden-Jong AZ
29-04 18:00
GVVV-TEC
29-04 18:00
VVSB-Barendrecht
29-04 18:00
Jong Vitesse-Katwijk
30-04 14:30
UNA-Jong Sparta Rot...
06-05 18:00
Barendrecht-AFC
P
G
1.Jong AZ
72
31
2.Kozakken Boy...
51
31
3.De Treffers
50
31
4.GVVV
47
31
5.Katwijk
46
31
6.VVSB
46
31
7.Jong Sparta ...
44
31
8.Excelsior M
43
31
9.Barendrecht
43
31
P
G
10.Kon. HFC
42
31
11.TEC
41
31
12.Lienden
39
31
13.AFC
39
31
14.UNA
38
31
15.Spakenburg
34
31
16.Jong Vitesse
33
31
17.HHC Hardenbe...
32
31
18.Jong FC Twen...
19
31

Zondag 3e divisie mannen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 14:30
Magreb '90-Juliana '31
0-4
23-04 14:30
OFC-Dongen
1-2
23-04 14:30
EVV-Westlandia
4-1
23-04 14:30
Jong Achilles'2...-HSC '21
3-5
23-04 14:30
Be Quick 1887-Jong De Graafsc...
5-1
23-04 14:00
OJC Rosmalen-HBS
1-5
23-04 14:00
Quick'20-Hercules
1-4
22-04 19:00
JVC Cuijk-UDI'19/Beter Be...
4-1
22-04 18:00
Jong FC Den Bos...-De Dijk
1-2
17-04 14:30
UDI'19/Beter Be...-HBS
2-0
30-04 14:00
Hercules-OJC Rosmalen
30-04 14:00
De Dijk-Be Quick 1887
30-04 14:00
Westlandia-JVC Cuijk
30-04 14:00
HBS-Magreb '90
30-04 14:00
Juliana '31-OFC
30-04 14:30
Dongen-EVV
30-04 14:30
UDI'19/Beter Be...-Quick'20
30-04 14:30
HSC '21-Jong FC Den Bos...
30-04 14:30
Jong De Graafsc...-Jong Achilles'2...
07-05 14:30
Magreb '90-OJC Rosmalen
P
G
1.De Dijk
77
31
2.Westlandia
67
31
3.Dongen
56
31
4.Hercules
53
31
5.Quick'20
52
31
6.Be Quick 188...
50
31
7.EVV
46
31
8.HSC '21
46
31
9.JVC Cuijk
44
31
P
G
10.OFC
42
31
11.HBS
40
31
12.OJC Rosmalen
39
31
13.Magreb '90
34
31
14.UDI'19/Beter...
28
31
15.Juliana '31
27
31
16.Jong De Graa...
27
31
17.Jong Achille...
27
31
18.Jong FC Den ...
24
31

Zaterdag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
22-04 15:00
Oranje Nassau-NSC Nijkerk
0-5
22-04 15:00
csv Apeldoorn-Staphorst
1-3
22-04 15:00
Sparta Nijkerk-Urk
1-0
22-04 14:30
Flevo Boys-SDV Barneveld
1-0
22-04 14:30
Genemuiden SC-AZSV
1-2
22-04 14:30
Eemdijk-Excelsior'31
5-3
22-04 14:30
DOVO-asv Dronten
6-1
22-04 14:30
SDC Putten-ACV
1-3
17-04 15:00
SDV Barneveld-ACV
1-2
17-04 14:30
AZSV-NSC Nijkerk
2-3
29-04 14:30
NSC Nijkerk-SDC Putten
29-04 14:30
AZSV-Oranje Nassau
29-04 14:30
Excelsior'31-Genemuiden SC
29-04 14:30
asv Dronten-Sparta Nijkerk
29-04 14:30
ACV-DOVO
29-04 14:30
Staphorst-Flevo Boys
29-04 15:00
SDV Barneveld-csv Apeldoorn
29-04 15:00
Urk-Eemdijk
06-05 14:30
Sparta Nijkerk-Staphorst
06-05 14:30
DOVO-Urk
P
G
1.ACV
58
27
2.DOVO
56
27
3.Staphorst
53
27
4.csv Apeldoor...
44
27
5.Genemuiden S...
42
27
6.Eemdijk
40
27
7.SDC Putten
39
27
8.Excelsior'31
39
27
9.Sparta Nijke...
38
27
P
G
10.AZSV
37
27
11.Urk
36
27
12.NSC Nijkerk
31
27
13.Flevo Boys
29
27
14.Oranje Nassa...
28
27
15.SDV Barnevel...
21
27
16.asv Dronten
11
27

Zondag hoofdklasse Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 14:30
RKAVV-Gemert
0-3
23-04 14:30
Blauw Geel'38/J...-Quick
3-2
23-04 14:30
DOSKO-DHC
1-4
23-04 14:30
Gestel-EHC/Heuts
2-5
23-04 14:30
Groene Ster-Halsteren
2-0
23-04 14:30
DESO/Van Der Ho...-Chevremont
5-2
23-04 14:00
Vlissingen-RKSV Nuenen
2-0
23-04 14:00
IFC-OSS'20
2-3
17-04 14:30
Halsteren-OSS'20
1-1
17-04 14:30
DESO/Van Der Ho...-Groene Ster
0-2
30-04 14:00
Quick-Vlissingen
30-04 14:00
DHC-Groene Ster
30-04 14:30
Gemert-Blauw Geel'38/J...
30-04 14:30
Halsteren-DOSKO
30-04 14:30
RKSV Nuenen-IFC
30-04 14:30
OSS'20-DESO/Van Der Ho...
30-04 14:30
EHC/Heuts-RKAVV
30-04 14:30
Chevremont-Gestel
07-05 14:30
RKAVV-Quick
07-05 14:30
Blauw Geel'38/J...-RKSV Nuenen
P
G
1.Blauw Geel'3...
60
27
2.Quick
48
27
3.OSS'20
45
27
4.Vlissingen
45
27
5.RKSV Nuenen
43
27
6.Halsteren
41
27
7.Gemert
37
27
8.DHC
37
27
9.IFC
34
27
P
G
10.Gestel
34
27
11.DESO/Van Der...
33
27
12.Groene Ster
31
27
13.RKAVV
29
27
14.EHC/Heuts
29
27
15.Chevremont
27
27
16.DOSKO
24
27

Topklasse zaterdag vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
08-04 17:15
Eldenia VR1-Saestum VR1
1-3
08-04 16:30
Buitenveldert V...-Wartburgia VR1
3-0
08-04 15:15
Ter Leede VR1-Jong Telstar
3-0
08-04 15:00
DTS Ede VR1-ADO Den Haag Vr...
0-1
08-04 14:30
Barendrecht VR1-Woezik VR1
1-1
08-04 14:00
RVVH VR1-RKHVV VR1
1-0
01-04 17:00
Woezik VR1-Ter Leede VR1
0-4
01-04 17:00
ADO Den Haag Vr...-Buitenveldert V...
1-3
01-04 14:45
Wartburgia VR1-RVVH VR1
0-0
01-04 14:30
Jong Telstar-Eldenia VR1
1-5
29-04 14:30
Barendrecht VR1-Ter Leede VR1
29-04 14:30
Wartburgia VR1-Saestum VR1
29-04 14:30
Woezik VR1-DTS Ede VR1
29-04 14:30
RKHVV VR1-Eldenia VR1
29-04 14:30
ADO Den Haag Vr...-RVVH VR1
29-04 14:30
Jong Telstar-Buitenveldert V...
06-05 14:30
Saestum VR1-Jong Telstar
06-05 14:30
Buitenveldert V...-Woezik VR1
06-05 14:30
RVVH VR1-Barendrecht VR1
06-05 14:30
Ter Leede VR1-ADO Den Haag Vr...
P
G
1.Ter Leede VR...
47
20
2.Buitenvelder...
46
20
3.ADO Den Haag...
40
20
4.Jong Telstar
31
20
5.Saestum VR1
29
20
6.DTS Ede VR1
28
20
7.Wartburgia V...
25
20
8.Barendrecht ...
24
20
9.RVVH VR1
23
20
P
G
10.Eldenia VR1
19
20
11.Woezik VR1
17
20
12.RKHVV VR1
12
20

Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
25-04 20:00
SC 't Zand VR1-Victoria Boys V...
7-0
23-04 15:00
FC Eindhoven AV...-SV Venray VR1
3-1
23-04 14:00
Maarssen VR1-Buitenveldert V...
1-6
23-04 14:00
Victoria Boys V...-SVO Fortuna'54 ...
1-7
23-04 14:00
Fortuna Wormerv...-DSE VR1
2-2
23-04 12:00
Someren VR1-Kolping Boys VR...
0-0
23-04 12:00
Venlosche Boys ...-SC 't Zand VR1
0-4
23-04 11:45
Prinses Irene V...-Nuenen VR1
1-3
17-04 16:30
Nuenen VR1-FC Eindhoven AV...
1-4
17-04 14:30
SC 't Zand VR1-Victoria Boys V...
-
26-04 20:00
Maarssen VR1-Someren VR1
30-04 12:00
Kolping Boys VR...-Maarssen VR1
30-04 14:00
Buitenveldert V...-DSE VR1
30-04 14:00
SC 't Zand VR1-Fortuna Wormerv...
30-04 14:00
Nuenen VR1-Victoria Boys V...
30-04 14:00
SV Venray VR1-Someren VR1
30-04 14:00
FC Eindhoven AV...-Venlosche Boys ...
30-04 14:00
SVO Fortuna'54 ...-Prinses Irene V...
07-05 14:00
Maarssen VR1-FC Eindhoven AV...
07-05 14:00
Someren VR1-Nuenen VR1
P
G
1.SC 't Zand V...
64
24
2.FC Eindhoven...
62
24
3.Fortuna Worm...
56
24
4.Prinses Iren...
41
24
5.Buitenvelder...
36
24
6.Nuenen VR1
36
24
7.SV Venray VR...
35
24
8.SVO Fortuna'...
33
24
9.DSE VR1
33
24
P
G
10.Maarssen VR1
32
23
11.Someren VR1
23
23
12.Kolping Boys...
20
24
13.Venlosche Bo...
11
24
14.Victoria Boy...
-2
24

Eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 16:45
PSV-Ajax
1-0
23-04 14:30
Sparta Rotterda...-ADO Den Haag
0-1
23-04 14:30
Vitesse-Feyenoord
0-2
23-04 12:30
FC Utrecht-Roda JC
1-0
22-04 20:45
Go Ahead Eagles-FC Groningen
2-3
22-04 19:45
AZ-FC Twente
2-1
22-04 19:45
PEC Zwolle-Heracles Almelo
1-2
22-04 18:30
N.E.C.-Excelsior
0-1
21-04 20:00
sc Heerenveen-Willem II
1-0
16-04 16:45
Ajax-sc Heerenveen
5-1
07-05 14:30
Ajax-Go Ahead Eagles
07-05 14:30
FC Groningen-PSV
07-05 14:30
FC Utrecht-Vitesse
07-05 14:30
N.E.C.-AZ
07-05 14:30
Roda JC-Willem II
07-05 14:30
Excelsior-Feyenoord
07-05 14:30
PEC Zwolle-sc Heerenveen
07-05 14:30
Heracles Almelo-ADO Den Haag
07-05 14:30
Sparta Rotterda...-FC Twente
14-05 14:30
ADO Den Haag-Excelsior
P
G
1.Feyenoord
79
32
2.Ajax
75
32
3.PSV
72
32
4.FC Utrecht
56
32
5.AZ
49
32
6.Vitesse
48
32
7.FC Twente
45
32
8.sc Heerenvee...
43
32
9.Heracles Alm...
40
32
P
G
10.FC Groningen
39
32
11.Willem II
36
32
12.ADO Den Haag
35
32
13.Excelsior
34
32
14.PEC Zwolle
32
32
15.Roda JC
30
32
16.Sparta Rotte...
28
32
17.N.E.C.
28
32
18.Go Ahead Eag...
23
32

Jupiler League

Uitslagen
Programma
Stand
25-04 20:00
Jong FC Utrecht-FC Den Bosch
5-0
21-04 20:00
Jong Ajax-Helmond Sport
2-0
21-04 20:00
FC Den Bosch-Fortuna Sittard
1-1
21-04 20:00
SC Cambuur-RKC Waalwijk
5-0
21-04 20:00
FC Emmen-NAC Breda
0-0
21-04 20:00
FC Eindhoven-VVV-Venlo
0-0
21-04 20:00
MVV-Jong PSV
2-2
21-04 20:00
Telstar-Jong FC Utrecht
3-1
21-04 20:00
FC Oss-FC Volendam
2-2
21-04 20:00
Almere City FC-De Graafschap
1-2
28-04 20:00
De Graafschap-Achilles'29
28-04 20:00
NAC Breda-FC Oss
28-04 20:00
Jong PSV-Telstar
28-04 20:00
RKC Waalwijk-Fortuna Sittard
28-04 20:00
SC Cambuur-FC Eindhoven
28-04 20:00
FC Dordrecht-FC Emmen
28-04 20:00
FC Volendam-MVV
28-04 20:00
Helmond Sport-Almere City FC
28-04 20:00
VVV-Venlo-Jong Ajax
05-05 20:00
Jong Ajax-SC Cambuur
P
G
1.VVV-Venlo
77
36
2.Jong Ajax
70
36
3.SC Cambuur
68
36
4.Jong PSV
63
36
5.FC Volendam
59
36
6.MVV
58
36
7.Almere City ...
58
36
8.NAC Breda
58
36
9.FC Emmen
52
36
P
G
10.FC Eindhoven
52
36
11.RKC Waalwijk
50
36
12.De Graafscha...
49
36
13.Helmond Spor...
47
36
14.FC Den Bosch
42
37
15.Telstar
40
36
16.FC Oss
38
36
17.Fortuna Sitt...
36
36
18.Jong FC Utre...
34
37
19.FC Dordrecht
24
36
20.Achilles'29
21
36

Zaterdag 3e divisie mannen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
22-04 15:00
IJsselmeervogel...-FC Lisse
0-2
22-04 15:00
Jong Almere Cit...-Jong FC Groning...
2-1
22-04 15:00
ONS Boso Sneek-DVS '33 Ermelo
1-3
22-04 14:30
VVOG-Harkemase Boys
4-1
22-04 14:30
Huizen-Jong FC Volenda...
0-3
22-04 14:30
Capelle-Stedoco
2-1
22-04 14:30
ODIN 59-Rijnsburgse Boy...
2-4
22-04 14:30
Rijnvogels-ASWH
1-2
22-04 14:30
Scheveningen-Quick Boys
2-2
17-04 14:30
Stedoco-Rijnsburgse Boy...
1-4
29-04 14:30
FC Lisse-ONS Boso Sneek
29-04 14:30
Rijnsburgse Boy...-VVOG
29-04 14:30
Stedoco-Huizen
29-04 14:30
Jong FC Volenda...-Rijnvogels
29-04 14:30
Harkemase Boys-Scheveningen
29-04 15:00
DVS '33 Ermelo-ODIN 59
29-04 15:00
Quick Boys-Jong Almere Cit...
29-04 15:00
ASWH-Capelle
29-04 15:00
Jong FC Groning...-IJsselmeervogel...
06-05 14:30
VVOG-ODIN 59
P
G
1.IJsselmeervo...
61
31
2.FC Lisse
61
31
3.Rijnsburgse ...
54
31
4.Jong FC Vole...
53
31
5.Scheveningen
53
31
6.ASWH
52
31
7.DVS '33 Erme...
44
31
8.VVOG
43
31
9.Quick Boys
43
31
P
G
10.Harkemase Bo...
42
31
11.Jong FC Gron...
39
31
12.ONS Boso Sne...
39
31
13.Capelle
38
31
14.Jong Almere ...
32
31
15.ODIN 59
31
31
16.Stedoco
31
31
17.Rijnvogels
27
31
18.Huizen
26
31

Zaterdag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
22-04 14:30
Argon-Smitshoek
1-0
22-04 14:30
Ajax-FC Breukelen
1-0
22-04 14:30
Jodan Boys-Ter Leede
2-0
22-04 14:30
Zwaluwen-Noordwijk
0-5
22-04 14:30
Spijkenisse-Achilles Veen
5-1
22-04 14:30
Hoek-RVVH
2-0
22-04 14:30
sv DFS-Swift
1-3
17-04 14:30
Zwaluwen-Achilles Veen
0-4
15-04 14:30
Smitshoek-Jodan Boys
0-3
15-04 14:30
Zwaluwen-Ajax
1-1
29-04 14:30
Swift-Spijkenisse
29-04 14:30
Smitshoek-Ajax
29-04 14:30
RVVH-Sliedrecht
29-04 14:30
Noordwijk-sv DFS
29-04 14:30
Ter Leede-Zwaluwen
29-04 14:30
Achilles Veen-Hoek
29-04 14:30
FC Breukelen-Argon
06-05 14:30
Argon-Ter Leede
06-05 14:30
Ajax-Jodan Boys
06-05 14:30
Zwaluwen-Swift
P
G
1.Achilles Vee...
50
25
2.Ter Leede
50
25
3.Spijkenisse
50
26
4.Swift
45
25
5.Noordwijk
44
25
6.Ajax
42
25
7.sv DFS
35
25
8.Jodan Boys
35
26
9.Hoek
35
26
P
G
10.Argon
32
25
11.RVVH
30
25
12.Zwaluwen
26
25
13.Sliedrecht
21
25
14.Smitshoek
21
25
15.FC Breukelen
11
25

Zondag hoofdklasse Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
23-04 14:30
Woezik-RKHVV
0-0
23-04 14:00
SDO-SJC
1-1
23-04 14:00
JOS/W'graafsmee...-Alverna
3-2
23-04 14:00
ADO '20-Hoogland
4-1
23-04 14:00
Bataven-Dieze West
3-0
23-04 14:00
Silvolde-V.V. Heerenveen
2-0
23-04 14:00
MSC-Hollandia
1-2
22-04 19:30
SWZ Boso Sneek-Meern De
0-2
17-04 14:30
Alverna-Dieze West
7-0
17-04 14:30
Woezik-Silvolde
4-2
29-04 19:30
V.V. Heerenveen-MSC
30-04 14:00
Meern De-Silvolde
30-04 14:00
Hoogland-SDO
30-04 14:00
Hollandia-Woezik
30-04 14:00
SJC-ADO '20
30-04 14:00
RKHVV-JOS/W'graafsmee...
30-04 14:00
Dieze West-SWZ Boso Sneek
30-04 14:30
Alverna-Bataven
07-05 14:00
SDO-Meern De
07-05 14:00
JOS/W'graafsmee...-Dieze West
P
G
1.ADO '20
58
27
2.Woezik
52
27
3.SJC
50
27
4.Hollandia
48
27
5.Silvolde
48
27
6.Bataven
38
27
7.Meern De
36
27
8.SDO
36
27
9.SWZ Boso Sne...
35
27
P
G
10.RKHVV
35
27
11.MSC
33
27
12.JOS/W'graafs...
32
27
13.Hoogland
30
27
14.V.V. Heerenv...
29
27
15.Alverna
27
27
16.Dieze West
6
27

Eredivisie Vrouwen

Uitslagen
Programma
Stand
01-04 19:30
FC Twente-PSV
3-4
31-03 19:30
Ajax-ADO Den Haag
1-0
31-03 19:30
sc Heerenveen-PEC Zwolle
4-0
31-03 19:30
Telstar-Achilles'29
1-2
25-03 18:30
ADO Den Haag-FC Twente
0-2
24-03 19:30
PEC Zwolle-Telstar
4-3
24-03 19:30
PSV-Ajax
1-0
24-03 19:30
Achilles'29-sc Heerenveen
5-0
17-03 19:30
Ajax-Achilles'29
6-1
17-03 19:30
FC Twente-PEC Zwolle
2-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Ajax
54
21
2.FC Twente
43
21
3.PSV
39
21
4.ADO Den Haag
39
21
5.Telstar
22
21
6.sc Heerenvee...
18
21
7.Achilles'29
16
21
8.PEC Zwolle
9
21

Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
22-04 15:00
SSS VR1-Oranje Nassau V...
2-1
22-04 14:30
VIOD VR1-Heerenveen VR1
1-1
08-04 15:00
Be Quick'28 VR1-SSS VR1
0-5
08-04 15:00
IJzendijke VR1-Heerenveen VR1
1-0
08-04 15:00
Oranje Nassau V...-HTC VR1
3-0
08-04 14:30
RCL VR1-Jong PEC Zwolle
2-0
08-04 14:30
VIOD VR1-Stedoco VR1
0-2
08-04 12:30
Ter Leede VR2-Sporting 70 VR1
2-3
01-04 15:00
Heerenveen VR1-Ter Leede VR2
0-1
01-04 15:00
Sporting 70 VR1-VIOD VR1
0-0
29-04 14:30
SSS VR1-VIOD VR1
29-04 14:30
HTC VR1-Stedoco VR1
29-04 14:30
IJzendijke VR1-Ter Leede VR2
29-04 14:30
Jong PEC Zwolle-Be Quick'28 VR1
29-04 14:30
Heerenveen VR1-RCL VR1
29-04 14:30
Sporting 70 VR1-Oranje Nassau V...
06-05 14:30
RCL VR1-SSS VR1
06-05 14:30
Ter Leede VR2-Jong PEC Zwolle
06-05 14:30
Stedoco VR1-Sporting 70 VR1
06-05 14:30
Be Quick'28 VR1-IJzendijke VR1
P
G
1.RCL VR1
48
20
2.Jong PEC Zwo...
38
20
3.SSS VR1
38
20
4.Stedoco VR1
29
20
5.VIOD VR1
29
20
6.IJzendijke V...
25
20
7.Ter Leede VR...
23
20
8.Oranje Nassa...
23
20
9.Heerenveen V...
23
20
P
G
10.Be Quick'28 ...
23
20
11.Sporting 70 ...
19
20
12.HTC VR1
16
20